Artimiausi renginiai

print-icoAtviras asmeninio tobulėjimo seminaras

Patirtis valstybės tarnyboje – nuosprendis ar privalumas karjerai versle?

 

2017 m. gegužės 30 d., Vilnius
Konferencijų centras, Žalgirio g. 135, Vilnius

Kuo skiriasi darbas versle ir valstybės tarnyboje? Kokia valstybės tarnyboje įgyta patirtis gali būti vertinga versle ar naujajame viešajame valdyme? Ką praranda darbdaviai vadovaudamiesi visuomenėje nusistovėjusiais stereotipais? Kaip išgryninti savo stipriąsias puses, siekiant paaukštinimo arba karjeros? Į šiuos ir kitus klausimus padės atsakyti skirtingų sričių ekspertų gyvi liudijimai bei jų sėkmės receptai. Psichologų įžvalgos paaiškins apie išankstinį headhunter‘ių (liet. “galvų medžiotojų”) ir mūsų pačių nusistatymą ir būdus, kaip jį įveikti, o personalo vadybos ekspertas paneigs mitus apie darbo sąlygų skirtumus viešajame ir privačiame sektoriuose. Interaktyvaus praktinio užsiėmimo metu bus galimybė pasirengti gerą CV.

 

Dėmesio! Atsižvelgdami į susidomėjusių seminaru poreikį, koreguojame renginio datą ir formatą.

 

PROGRAMA

Renginį moderuos ir patirtimi dalinsis doc. dr. Salvija Kavalnė
Patyrusi lektorė, nepriklausoma ekspertė Kroatijoje, Ukrainoje įgyvendinamuose teisingumo ir viešojo administravimo sektorių vystymo Europos Sąjungos projektuose buvusi valstybės tarnautoja ir advokatė.

 

16:30 –17:00 Registracija

17:00 – 18:00 Išankstinis nusistatymas. Kaip tai veikia mūsų galimybes ir siekius?

Gydytojas psichiatras, psichoterapeutas, VU docentas Eugenijus Laurinaitis

18:00 – 19:00 Darbo sąlygos versle ir valstybės tarnyboje: panašumai ir skirtumai.

Personalo vadybos konsultantė Rasa Kiūdytė

19:00 – 19:30 Kaip savo patirtį pritaikyti versle arba ką man suteikė valstybės tarnyba?

UAB "Prosperitu Lietuva" direktorius Paulius Remeza, nepriklausoma ekspertė, doc. dr. Salvija Kavalnė

19:30 – 20:00 Praktinis užsiėmimas. Kaip pristatyti savo stipriąsias puses ir pasirengti gerą CV?

Personalo vadybos konsultantė Rasa Kiūdytė

 

Seminaro kaina 29 EUR.

 

REGISTRUOKITĖS ČIA

Vietų skaičius ribojamas.

 

Apie lektorius

 

Eugenijus Laurinaitis – gydytojas  psiciatras psichoterapeutas bei Vilniaus universiteto  (VU) docentas, M. Romerio universiteto profesorius, psichoterapijos dėstytojas, lektorius. 

 

 

 

 

Docentė dr. Salvija Kavalnė  –  prieš tapdama advokate ir vėliau laisvai samdoma eksperte ES ir tarptautiniuose projektuose, dešimt metų dirbo valstybės tarnyboje (teismo pirmininko patarėja, konsultante). Ji taip pat turi daugiau nei 12 metų mokslinio-pedagoginio darbo patirties įvairiose mokslo įstaigose. Valstybiniame sektoriuje sukauptą patirtį, platų požiūrį į valstybės ir teisingumo sistemos valdymo procesus ir problemų sprendimo būdus S. Kavalnė sėkmingai pritaikė naujuose karjeros iššūkiuose, perteikdama savo žinias ir įgūdžius Lietuvos, Ukrainos, Kroatijos teisingumo bei viešojo administravimo sričių atstovams, vesdama inovatyvius mokymus ir vykdydama užsakomuosius - mokslinius tyrimus.

  

Rasa Kiūdytė – jau dešimt metų personalo valdymo srityje dirbanti ekspertė, turinti ne tik personalo valdymo žinių ar vadovavimo patirties, bet ir gebanti vertinti žmones bei situacijas. Sukaupta patirtis leidžia suprasti valstybinio viešojo valdymo sektoriaus bei verslo klientų poreikius, o dalyvavimas tarptautiniuose projektuose leidžia pateikti įžvalgas apie tai, kas svarbiausia organizacijai. Specializacijos sritys: personalo valdymas, įstaigos politikos ir struktūros formavimas, personalo valdymo strategijos ir veiklos vertinimo, atlygio, mokymų programų, motyvacinės sistemos ir organizacinės kultūros kūrimas, tarptautiniai projektai, viešojo sektoriaus tobulinimo perspektyvos.