Paslaugos

print-ico

 Siekdami išskirtinės kokybės specilizuojamės tik tose srityse, kurias išmanome geriausiai.

ASMENINIS TOBULĖJIMAS

Nepaisant psichologų ir kitų sričių mokslininkų ginčų dėl emocinio intelekto įtakos karjerai, nebesiginčijama dėl savęs pažinimo, kitų žmonių emocijų supratimo, gebėjimo valdyti stresą svarbos kiekvieno iš mūsų profesinei sėkmei bei harmoningiems tarpusavio santykiams. Kviečiame kartu su mumis pažadinti savo smalsumą, įgyti naujų gebėjimų, įveikti nusistovėjusius stereotipus bei vidinius barjerus ir atverti kelią tobulėjimui ir asmeninei sėkmei.

MOKYMAI ORGANIZACIJOMS

Pagrindinės savybės, skiriančios sėkmingą verslą vystančias įmones ir šiuolaikines valstybės institucijas nuo biurokratinių organizacijų, yra aukšta organizacinė kuktūra, vertybių puoselėjimas, investicijos į darbuotojų kompetencijų stiprinimą ir motyvaciją. Mes užtikrinsime, kad Jūsų įmonės darbuotojai ar įstaigoje dirbantys valstybės tarnautojai gautų aukščiausios kokybės organizacijos individualius poreikius atitinkančius laiko planavimo, darbo komandoje, lyderystės, pokyčių valdymo ir kitus Jums aktualius mokymus.

TURININGAS LAISVALAIKIS

Esminė prielaida harmoningam gyvenimui yra galimybė asipalaiduoti nuo kasdienių rūpesčių, darbo problemų, bendraujant su šeima, draugais, kartu patiriant pažinimo džiaugsmą ir naujus kelionių, kurltūros ir meno įspūdžius. Mes mielai padėsime Jums organziuoti turiningą laisvo laiko praleidimą taip, kad patirtumėte maksimalų poilsį ir neišdildomus išspūdžius.

Užsienio kalbų kursai


Ar žinojote, kad pasaulyje žmonės kalba net 7000 skirtingų kalbų? 90% iš šių kalbų kalbasi mažiau nei 100 000 žmonių. Virš vieno milijono žmonių kalbasi 150-200 kalbomis ir egzistuoja 46 kalbos, kuriomis kalbasi vienintelis žmogus.
Mes mokome bendrauti anglų, vokiečių, italų, ispanų, prancūzų, švedų, norvegų, japonų, kinų, lenkų, rusų, baltarusių, lietuvių ir kitomis kalbomis.

Kompiuterinio raštingumo kursai


Kompiuterinio raštingumo kursai skirti kiekvienam, norinčiam išmokti naudotis kompiuteriu tiek laisvalaikiu, tiek darbe, patobulinti įgūdžius, dirbant su skirtingomis programomis.